Choď na obsah Choď na menu
 


Viktória v treťom dvojkole najvyššej ženskej stolnotenisovej Extraligy hostila na domácej pôde družstvá Nitry a Dunajskej Stredy. Trnavčanky po doterajšom bodovom pôste chceli naplno zabodovať. No priebeh dopoludňajšieho stretnutia proti Nitre svedčil i napriek siedmym päťsetovým duelom o opaku. Úvodná štvorhra patrila Nitre, no ďalším zápasom Krchňavá vyrovnala stav na 1:1. A tot bolo až do stavu 1:7 pre hostí zo strany Trnavčaniek všetko. Potom opäť pridala jeden bod Krchňavá aby stav stretnutia skončil 2:8.

Na stretnutie proti Dunajskej Strede Trnavčanky zmobilizovali všetky sily, spresnili hru a to sa odzrkadlilo i na zisku 3,5 bodov Adámekovej, 2 bodoch Krchňavej, 0,5 bode Malej a celkovom výsledku 6:4 pre Trnavčanky, keď ženám zo Žitného ostrovanepomohla k zisku víťazstva, resp. remízy ani tohtoročná nová posila - skúsená a nepríjemne hrajúca Kutišová.

Obrázok

KST Viktória vs ŠK ŠOG Nitra 2:8

zľava hl. rozhodca Jozef Černý, Ivana Krchňavá, Martina Adámeková, Denisa Malá, Lucia Selická, Jana Medříková, Lucia Kokavcová, Ľubica Barčiaková, stolový rozhodca Marcel Laczo

 

Náhľad fotografií zo zložky 2010/2011 Extraliga ženy