Choď na obsah Choď na menu
 


12. 11. 2012

Slovenský pohár najmladších žiačok napísal 10.11.2012 na našich stoloch svoje druhé tohosezónne pokračovanie. Najvyššie nasadená hráčka turnaja, aktuálna slovenská jednotka Zuzana Peková sa na domácich stoloch predstavila vo výbornej forme. Bez väčších problémov zvíťazila v stretnutiach základnej skupiny a neomylne kráčala ďalšími troma víťazstvami k obhajobe celkového prvenstva z prvého turnaja Slovenského pohára konaného v Majcichove. Simona Vašková si jedným víťazstvom v skupine nasadených hráčok zabezpečila účasť v kvalifikačnom pavúku, kde si vybojovala 11.-12. priečku.

Chlapcom sa v Čadci darilo už menej. Peter Varga aj Nicolas Kubala skončili v skupinách nasedených bez víťazstiev na štvrtých priečkach a cez prvé kolo spodného pavúka bohužiaľ neprešli. Vybojovali si zhodne 21.-24. priečku.

Turnaj Slovenského pohára sme zorganizovali po ročnej prestávke a sme veľmi radi, že popri trnavskom futbale o turnaj prejavila záujem aj Mestská televízia Trnava a aj pred jej kamerami sa práve naša hráčka stala jeho víťazkou.

Kompletné výsledky chlapcov a dievčat