Choď na obsah Choď na menu
 


Družstvo mužov Elastiku Horné Orešany v odvete stretnutia o postup do I. ligy 23.4.2010 o 18.00 hod. hostilo tím Karlovej Vsi. Orešanský kulturák bol zaplnený do posledného voľného miestečka fanúšikmi oboch družstiev, čo prispelo k skvelej športovej atmosfére. Diváci a fanúšikovia, ktorí sa nezmestili do sály, mohli sledovať športové dianie vysielané projektorom z pohodlia sedačiek vedľajšej miestnosti.

Po úvodných štvorhrách bol stav nerozhodný 1:1. Pavlík s Laczom vydreli štvorhru proti páru Bojkovský-Hamran 3:2. Halás s Pekom boli v prvých štyroch setoch vyrovnaným súperom Grežovi s Gogom, no v piatom sete sa hostia ujali vedenia, ktoré už nepustili. V prvých stretnutiach Grežo zvíťazil s Halásom, Hamran s Pekom, Bojkovský s Laczom a Goga s Pavlíkom, čo družstvu hostí zabezpečilo vedenie 5:1. Za tohto stavu mali Orešanci už len teoretickú nádej na úspech. Ďalšie body Orešancov za priebežného zvyšovania náskoku Karlovky vybojovali Halás s Bojkovským, Peko s Bojkovským a Halás s Hamranom, čo v konečnom dôsledku ukončilo stretnutie výsledkom 5:9 v neprospech Elastiku.

Celé stretnutie malo skvelú športovú atmosféru. Škoda že podobná divácka kulisa je pri stolnom tenise naozaj raritou.

 

Týmto chcem v mene klubu STK Elastik Horné Orešany poďakovať všetkým fanúšikom za podporu a atmosféru, ktorú svojou prítomnosťou vytvorili.

  

Jedinou čiernou škvrnou tohto kvalifikačného stolnotenisového večera bolo nešportové a trápne divadlo jedného z hráčov Karlovky poskakujúceho s posmeškami počas poslednej dvojhry. Hráči a fanúšikovia domáceho i hosťujúceho družstva si ukončenie stretnutia v takejto podobe určite nepredstavovali a určite by si zaslúžili aj solidnejší spôsob vyjadrenia radosti z postupu družstva Karlovej Vsi do I. ligy západ.

Preto som hrdý na domácich hráčov a fanúšikov, že so vztýčenou hlavou ukončili kvalifikačné stretnutie a nedali si pokaziť radosť z tohto nevšedného športového podujatia.

Obrázok

Obrázok video

 

Náhľad fotografií zo zložky 2010 Kvalifikácia o postup do I.ligy