Choď na obsah Choď na menu
 


Družstvá mladších a starších žiačok Trnavského kraja zohrali kvalifikačný turnaj, z ktorého sa víťazné družstvá kvalifikovali na majstrovstvá SR 2011. V oboch kategóriách si túto možnosť po napínavých a vyrovnaných stretnutiach vybojovali dievčatá Viktórie!

 

Mladšie žiačky: Úvodné stretnutie Viktórie a Moravského Sv. Jána sa rozhodlo až v úplnom závere, keď Tatiana Kukuľková v dramatickom päťsetovom duely zvíťazila nad Erikou Šrámkovou. Dvojica Tatiana Kukuľková a Zuzana Peková zvíťazila 3:1.V druhom stretnutí presvedčivo zvíťazil ŠK Jáňan Moravský Sv. Ján nad TTC Majcichov 3:0.Rovnakým výsledkom skončilo záverečné stretnutie mladších žiačok medzi KST Viktória a TTC Majcichov, čiže 3:0. Výsledky.

Obrázok

zľava 1. KST Viktória Trnava, 3. TTC Majcichov, 2. ŠK Jáňan Moravský Svätý Ján

 

Staršie žiačky: Naše dievčatá v zložení Monika Pazourková, Tatiana Kukuľková a Kristína Mesková presvedčivo zvíťazili nad dievčatami z Gasto Galanta 5:0. Ďalšie stretnutie medzi Viktóriou a Moravským Sv. Jánom skončilo 3:2 vďaka dvom skrečovaným zápasom Viktórie. Záverečné stretnutie celej kvalifikácie zohrali družstvá Galanty a Moravského Sv. Jána, v ktorom po nesmierne vyrovanom priebehu zvíťazili dievčatá z Gasta. Výsledky.

Obrázok

zľava 1. KST Viktória Trnava, 2. Gasto Galanta, 3. ŠK Jáňan Moravský Svätý Ján