Choď na obsah Choď na menu
 


Na Majstrovstvách SR dospelých (7.-8.3.2009) sme mali zastúpenie v zložení Martina Adámeková a Denisa Malá.

V súťaži dvojhier Adámeková vyhrala základnú skupinu bez straty setu (Hippíková, Krchňavá, Ogurčáková) a postúpila do pavúka medzi najlepších 16 hráčok majstrovstiev, kde bola po vyrovnanom zápase nad jej sily Lazarčíková z Malaciek (3:4). Malá vybojovala v základnej skupine iba jednu výhru so Zemanovou (prehrala s Belianskou a Kraželovou), čo na postup do pavúka nestačilo.

V súťaži švorhier pár Adámeková-Malá v prvom kole zdolali dvojicu Krchňavá-Klimová 3:1. No v boji o postup do semifinále boli nad ich sily Kmotorková s Belianskou.

V súťaži zmiešaných štvorhier mal veľkú smolu hneď na začiatku druhý nasadený pár Illáš-Adámeková, keď počas prvého zápasu proti súrodencom Hudecovcom Illáš zaprel raketou o spoluhráčku a zlomil ju, čo znamenalo vyradenie z ďalších bojov. No určite veľkú radosť mala z účinkovania v súťaži zmiešaných štvorhier Denisa Malá, keď po prvom kole bez boja so svojím partnerom Tomášom Šeredom postupne porazili dvojice Sekera-Hippíková (3:1), Šesták, Kmotorková (3:1). Semifinálový zápas sa odohral v nedeľu, čo Šeredovi s Malou vôbec nevyhovovalo a podľahli v priemernom stretnutí Lelkešovi s Klačanskou (1:3) a získali tak bronzovú medailu!!!

Kompletné výsledky M-SR tu

 

Obrázok

bronzový pár z M-SR: Tomáš Šereda a Denisa Malá

 

Náhľad fotografií zo zložky 2009 M-SR dospelých - Bratislava