Choď na obsah Choď na menu
 


Maďarský stolnotenisový klub BVSC Budapešť sa v dňoch 3. - 6. februára 2011 stal organizátorom 16. ročníka medzinárodného turnaja Memoriálu Jánosa Molnára, na ktorý pricestovali mladí stolní tenisti z 13 krajín Európy a Ázie. Náš klub v kategórii chlapcov do 11 rokov reprezentoval Štefan Peko. V konkurencii 44 hráčov si počínal veľmi dobre, keď si štyrmi víťazstvami v skupine proti hráčom z Francúzska, Moldavska a Maďarska zabezpečil z výhodnej pozície postup do hlavnej súťaže, kde si postupne poradil s Belgičanom Cammeliau 3:2 a Košičanom Zelinkom 3:1. V semifinále bol nad jeho sily finalista Švéd Georgosson, ktorý mal neskôr na celkového víťaza Rumuna Siposa 5 matchballov. Bronz z medzinárodného podujatia, s tak dlhou tradíciou akú  má tento memoriál, je skvelým úspechom Štefana Peka a nášho klubu KST Viktória. Štefanovi gratulujeme!!!

Výsledky mini kadetov do 11 rokov TU

Stránka turnaja TU

  

Obrázok

bronzový Štefan Peko a tréner Ivan Peko pod fotografiou prvého majstra Európy z roku 1958 Maďara Zoltana Berczika, ktorý zomrel 11. januára 2011

 

Náhľad fotografií zo zložky 2011 Molnár Cup - Budapešť, 3.2.